horeca

HoReCa

SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” nodrošina uzņēmumiem un organizācijām, kuru darbības rezultātā to rīcībā regulāri nonāk liels apjoms izlietota depozīta iepakojuma, papildu pakalpojumu – depozīta iepakojuma bezmaksas savākšanu no uzņēmuma. Pakalpojums domāts galvenokārt HoReCa nozares pārstāvjiem (viesnīcas, restorāni, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi), lielu biroju un konferenču centriem, kā arī citiem uzņēmumiem vai organizācijām. Noslēdzot līgumu un uzkrājot noteiktu daudzumu tukšā depozīta iepakojuma, depozīta sistēmas operators nodrošinās bezmaksas iepakojuma savākšanu no uzņēmuma telpām un par katru saņemto depozīta iepakojumu atmaksās uzņēmumam depozīta maksu.

Dokumenti

Līgums

Lorem ipsum …

Ja vēlies noslēgt līgumu ar DIO

Dokumenti

Līgums

Lorem ipsum …

Ja vēlies noslēgt līgumu ar DIO

Biežāk uzdotie jautājumi


Neatradi savu jautājumu?

Sazinies ar mūsu kontaktpersonu

Biežāk uzdotie jautājumi

Noslēdzot līgumu ar SIA “Depozīta Iepakojuma Operators”, tiks nodrošināti transportēšanas maisi un to aizdares, kuros varēs uzglabāt tukšo depozīta iepakojumu.

Iepakojumi jāsašķiro un jāsagatavo transportēšanai, vadoties pēc informācijas, kas atrodama rokasgrāmatā HoReCa pārstāvjiem.

Iepakojumu izvešanu veic DIO, iepriekš saskaņojot izvešanas grafiku ar HoReCa pārstāvi.

Individuālā dizaina atkārtoti uzpildāmo stiklu nodod ražotājam, HoReCa pārstāvim ar ražotāju par to iepriekš vienojoties.

Neatradi savu jautājumu?

Sazinies ar mūsu kontaktpersonu